APP of Mail je verzoekjes, vraag een plaatje aan en doe de groeten! Of kom live via de telefoon in de uitzending.
Kommus Radio is bijna elke avond live, en veel dj’s zullen zeker een verzoekje draaien, dus bel/app of mail de dj live in de studio (zie in het uitzendschema de mail adressen)! Je kunt nu ook gemakkelijk een verzoekje doen, of de groeten doen via het WhatsAPP nummer van de studio: 065165218
 

KommuS radio ook op jouw afspeelapparatuur?
KommuS maakt streaming radio, dus helaas niet te ontvangen via de ether, maar wel online dus! Gebruik onderstaande link om KommuS Radio in je favoriete radio afspeellijst te zetten, zoals bv Sonos of Soundtouch van Bose. Je kunt via de telefoon over de hele wereld luisteren naar KommuS Radio, of check de live video stream via de site van KommuS (zie hierboven). Radio links: http://stream.kommusradio.nl/live // www.kommusradio.nl

De camera loopt mee!
Als we live zijn dan loopt er een camera mee, je kunt met 75 mensen tergelijker tijd kijken en luisteren, gaaf! Zie de video link hieronder.

KommuS gaat streaming radio maken!
KommuS Radio is 24 uur per dag te beluisteren via bovenstaande players, op gezette tijden gaat het station live, met de gaafste lokale dj’s. KommuS Radio gaat van Pop, via Rock naar Country en van Hardstyle via Americana, een dikke smartlap richting Metal en terug. Er is ruimte voor interviews, je kunt je eigen club of evenement promoten, slappe klets en verzoekjes zijn altijd welkom en heb je zelf nog ideeën, laat deze dan zeker horen! KommuS Radio gaat veel op tour, en we zullen met name in het weekend vaak te vinden zijn bij evenementen, in je favoriete café, friettent of terras. Wil jij KommuS Radio boeken, neem dan snel contact op /redactie@kommusradio.nl . KommuS Radio zal ook zelf evenementen gaan organiseren, dus houd je zelf op de hoogte via www.facebook.com/kommus-geldrop!

Contact met KommuS Radio? 
Wil je eens aan komen schuiven om te vertellen over bijvoorbeeld je evenement of bijzonder gebeurtenis? Heb je vragen of toffe ideeen? Mail ons dan via redactie@kommusradio.nl

Zie hieronder het uitzendprogramma met alle momenten dat KommuS Radio live is:

Maandagen: 

00:00u-14:00u Radio KommuS Shuffle
14:00u-17:00u Country/R&R met dj Andre andre@kommusradio.nl
19:00u-21:00u Danny op Maandag (DOM) met dj Danny danny@kommusradio.nl
21:00u-23:00u GOEI VOLK met dj Sander sander@kommusradio.nl
23:00u-00:00u Radio KommuS Shuffle

Dinsdagen
00:00u-10:00u Radio KommuS Shuffle
10:00u-12:00u Good Mourning met Dj Warbol joop@kommusradio.nl
12:00u-15:00u Radio KommuS Shuffle
15:00u-17:00u Geldrop vraagt, wij draaien met dj Niels niels@kommusradio.nl
17:00u-21:00u Radio KommuS Shuffle
21:00u-23:00u Ondersteboven met Peter   peter@kommusradio.nl
23:00u-00:00u Radio KommuS Shuffle

Woensdagen
00:00u-19:00u Radio KommuS Shuffle
19:00u-21:00u Music Tour met dj Joost joost@kommusradio.nl
21:00u-23:00u Double Power Hour met Ian en Roel  ian@kommusradio.nl + roel@kommusradio.nl
23:00u-00:00u Radio KommuS Shuffle

Donderdagen
00:00u-17:00u Radio KommuS Shuffle
15:00u-17:00u Geldrop vraagt, wij draaien met dj Niels van Lenthe niels@kommusradio.nl
19:00u-21:00u VV2000 met dj Geert (1e + 3E  donderdag van de maand) geert@kommusradio.nl
19:00u-21:00u tralalaah met dj Paulala (2e +4e donderdag van de maand) paula@kommusradio.nl
21:00u-23:00u Roots in ’t Groen met dj Eus en Theo eus@kommusradio.nl + theo@kommusradio.nl
23:00u-00:00u Radio KommuS Shuffle

Vrijdagen
00:00u-16:00u Radio KommuS Shuffle
16:00u-19:00u More Bounce met dj Monica monica@kommusradio.nl
19:00u-21:00u CTRL-ALT-RADIO met dj Maarten en Bram maarten@kommusradio.nl + bram@kommusradio.nl
21:00u-00:00u liever life met dj Sander (interviews en veel meer) sander@kommusradio.nl
23:00u-00:00u Radio KommuS Shuffle

Zaterdag
00:00u-14:00u Radio KommuS Shuffle
13:00u-14:00u Tansradio met Dj Ton en Frans (Geldropse Actualiteiten)
14:00u-16:00u Platen Paradio met dj Doron doron@kommusradio.nl
16:00u-18:00u De Hitblender met dj Berry
18:00u-00:00u Radio KommuS Shuffle

Zondag
00:00-23:59u Radio KommuS Shuffle
(programma volgt asap)